S Danem to bylo oficiálně moje první focení

19.11.2021

Sice je to už nějaký pátek ale myslím si že by bylo fajn to zveřejnit, aby jste věděli že focení není nic nepříjemného a že lze k tomu přistupovat i lidsky.


S Danem to bylo oficiálně moje první focení. Nikdy předtím jsem žádné zkušenosti s pózováním před foťákem neměla a proto se mě samozřejmě nervozita před začátkem nevyhnula.  Hned v zápětí jsem ale měla možnost poznat, jak milý, vstřícný trpělivý a mimojiné také vtipný Dan je, což velmi napohlo rychlému odbourání nervozity a z celého focení se stal krásný zážitek.

Nejen že má Dan cit pro výběr krásné lokality, pokaždé měl trpělivost a pochopení pro mé začátky a když bylo potřeba, hezky mě navedl a pomohl.
Na druhou stranu mi ale vždy nechal velkou volnost, což dodává, dle mého, fotkám tu správnou autentičnost. Celkový přístup byl nesmírně profesionální, ale zároveň lidský a tak přirozený, že mi kolikrát ani nepřišlo, že mě vůbec někdo fotí.

Nejenže je Dan zaručený profesionál, je to také velmi zajímavá osobnost s mnoha koníčky a zájmy, o kterých nemá problém si popovídat, což napohlo našem nekonečným debatám nad různými tématy při kterých řeč určitě nastála:) Společně jsme zvládli i velmi zákeřné a nepříjemné počasí, které mi v průběhu focení málem způsobilo omrzliny, ale pochopení a pomoc z Danovi strany se vždy dostavila haha😅. 

 Focení beru jako jeden velký zážitek a příjemně strávený čas a doufám, že někdy v budoucnu třeba ještě něco společně vymyslíme:)


Pojďme spolu vytvořit tvůj příběh