S Danem to bylo oficiálně moje první portrétní focení

19.11.2021

Článek o tomhle portrétním focení chci zveřejnit, abyste věděli, že focení není nic nepříjemného a umím k němu přistupovat lidsky.


"S Danem to bylo oficiálně moje první focení. Nikdy předtím jsem žádné zkušenosti s pózováním před foťákem neměla, proto se mně samozřejmě nervozita před začátkem nevyhnula," začíná vyprávění Tereza. "Hned vzápětí jsem zjistila, jak milý, vstřícný trpělivý a taky vtipný Dan je. To mi hodně pomohlo k rychlému odbourání nervozity. Z celého focení se stal krásný zážitek," dodává. 

"Dan má cit pro výběr nádherné lokality, pokaždé měl trpělivost a pochopení pro mé začátky. Když bylo potřeba, hezky mě navedl a pomohl." Na druhou stranu mi ale vždy nechal velkou volnost. Dle mého názoru právě to dodává, fotkám tu správnou autentičnost. Celkový přístup byl nesmírně profesionální a zároveň lidský a tak přirozený, že mi kolikrát ani nepřišlo, že mě vůbec někdo fotí."

Dan je profesionál, je to také velmi zajímavá osobnost s mnoha koníčky a zájmy, o kterých nemá problém si popovídat. Měli jsme si o čem povídat, nad různými tématy řeč rozhodně nastála. I proto bylo focení moc fajn. :) Společně jsme zvládli i velmi zákeřné a nepříjemné počasí, které mi v průběhu focení málem způsobilo omrzliny, ale pochopení a pomoc z Danovi strany se vždy dostavila i když trochu škodolibosti si neodpustil 😅. 

Focení beru jako jeden velký zážitek a příjemně strávený čas a doufám, že někdy v budoucnu třeba ještě něco společně vymyslíme:)


Pojďme spolu vytvořit tvůj příběh