Jak probíhá jedno takové portrétní focení

19.01.2022

Den jsem strávil focením portrétů s Romčou a poprosil jsem ji, aby si udělala chvilku a napsala vám pár řádků o svých zkušenostech. Zkouším vám tím přiblížit reálný zážitek z focení z pohledu klienta, ať si můžete udělat představu, co by vás při portrétním focení čekalo. 

 


Danův příspěvek, že se bude pohybovat v okolí Českých Budějovic, jsem zpozorovala úplnou náhodou. Jeho portfolio mě ale tak oslovilo, že jsem mu musela ihned napsat a byla moc ráda, že s focením souhlasil. 

Domluvili jsme si sraz na krásném náměstí Přemysla Otakara II. a společně si pak prošli jeho okolí, pokecali a něco se o sobě dozvěděli. Tenhle přístup fotografů mě opravdu baví. Potom už probíhalo samotné focení, které bylo moc příjemné a uvolněné. 

Jako modelku se mě Dan snažil hezky vést, ale zároveň zanechal moji autenticitu a přirozenost. S výslednými fotkami jsem byla moc spokojená a pevně věřím, že spolu příště zase něco vymyslíme.


Dana tedy doporučuji všemi deseti, takže jestli ještě váháte, zda se u něj máte na focení objednat, rozhodně do toho! Dan je nejen skvělým fotografem, ale i spolehlivým a milým klukem, co vám pomůže zachytit vzácné okamžiky. 

Pojďme spolu vytvořit tvůj příběh