Foto s příběhem

Svatební sezóna se blíží a my fotografové dokončujeme přípravy. Já vám teď chci dát nahlédnout do zákulisí a prozradím v kostce, jak se takový svatební fotograf připravuje na svatební dny, které se nezadržitelně blíží.

Léto v plném proudu, vy si užíváte pohodu u vody a pro fotografa je to sezona svateb a párového focení.
Jedno takové focení vám chci přiblížit, ať máte představu, jaké to je :-)
Každý známe obavy typu já jsem nefotogenická, nebo nerad se fotím. Nechci tady šířit nějaká moudra, ale většinou je to názor, který vznikl po...

Připravit se na svatební den stojí spoustu úsilí. Hledáte svatební místa, svatební šaty nebo květiny. I já se na vaše svatby jako fotograf připravuji. Důležité je pro mě vzdělávání a rozvoj, který mě posouvá dál.

Den jsem strávil focením portrétů s Romčou a poprosil jsem ji, aby si udělala chvilku a napsala vám pár řádků o svých zkušenostech. Zkouším vám tím přiblížit reálný zážitek z focení z pohledu klienta, ať si můžete udělat představu, co by vás při portrétním focení čekalo.

V první řadě chci poděkovat Kubovi a Zuzce že jsem se mohl zúčastnit jejich krásné svatby, která byla na kouzelném místě kousek za Prahou .
Dlouho jsem přemýšlel, jak pojmout tenhle den. Poslední dva roky ve světě fotografie jsou oblíbené takzvané bezzrcadlovky. Mají výhodu, že při zmáčknutí spouště se neozve cvaknutí. Nenarušují průběh celého dne....